AYEL-TECH HB-12
Condition
New
Location
Enschede Netherlands
Welding table, welding rotary table AYEL-TECH HB-12
more Images
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
Machine data
Machine type:
Welding table, welding rotary table
Manufacturer:
AYEL-TECH
Model:
HB-12
Condition:
new
Price & Location
Location:
Kopersteden 8a, 7547 TK Enschede, Nederland Netherlands
Call
Technical details
Load capacity:
1,200 kg
Rotary table diameter:
1,200 mm
Table load:
1,200 kg
Description
– Horizontal capacity: 1200 kg
– Vertical capacity: 1200 kg
– Table size: 1200 mm
Giedowkth Aopfx Aqxst
– Electrically tiltable
– Wired remote control
– Digital display
– Documentation
– 400 V