MÖSSNER SM 420
Condition
Used
Location
Goldenstedt Germany
Band Saw - Vertical MÖSSNER SM 420
more Images
MÖSSNER SM 420
MÖSSNER SM 420
MÖSSNER SM 420
MÖSSNER SM 420
Machine data
Machine type:
Band Saw - Vertical
Manufacturer:
MÖSSNER
Model:
SM 420
Location:
Goldenstedt Germany
Description
roll diameter 420 mm
throat 410 mm
saw band length 3150 - 3260 mm