ABEL HMD-G-50-500
Condition
New
Location
Voerde Germany
Piston hydraulic membrane pump REWA ABEL ABEL HMD-G-50-500
more Images
ABEL HMD-G-50-500
Machine data
Machine type:
Piston hydraulic membrane pump REWA ABEL
Manufacturer:
ABEL
Model:
HMD-G-50-500
Machine number:
85163
Condition:
new
Price & Location
Rental:
is possible
Location:
Ringstr. 10, 46562 Voerde, Deutschland Germany
Reference number:
RE-HU-2019-1401-PK36b
Update:
Description
machine: new piston hydraulic membrane pump
Gjdpfx Aqsd Ey I Hjxsit
type: Abel HMD-G-50-500
Flow rate: max. 50 m³/h
Discharge pressure: 15 bar
Motor: 30 KW, 400 V, 50 Hz, 1500 rpm,