Melcher PFC250-4350FM
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Wiefelstede Germany
Power adapter Melcher PFC250-4350FM
more Images
Melcher PFC250-4350FM
Melcher PFC250-4350FM
Melcher PFC250-4350FM
Melcher PFC250-4350FM
Melcher PFC250-4350FM
Machine data
Machine type:
Power adapter
Manufacturer:
Melcher
Model:
PFC250-4350FM
Condition:
used
Price & Location
Fixed price plus VAT
Location:
26215 Wiefelstede, Deutschland Germany
Description
Power supply unit, converter, power supply, switching power supply
-Type: PFC250-4350FM
-Input: 85 - 250 V 50/60 Hz 5 A
-Output: 3.3 V 40 A, 5 V 20 A, 12 V 6 A, 12 V 3 A