Festo DZH-40-50-PPV-A
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Wiefelstede Germany
Pneumatic cylinder Festo DZH-40-50-PPV-A
more Images
Festo DZH-40-50-PPV-A
Festo DZH-40-50-PPV-A
Festo DZH-40-50-PPV-A
Festo DZH-40-50-PPV-A
Machine data
Machine type:
Pneumatic cylinder
Manufacturer:
Festo
Model:
DZH-40-50-PPV-A
Condition:
used
Price & Location
Fixed price plus VAT
Seller location:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Germany Germany
Description
Pneumatic cylinder, flat cylinder, pneumatic drive, stamp
-Stroke: 50 mm
Gbsdsdkzv Tepfx Aa Ejl
-Piston: Ø 40 mm
-Piston rod: Ø 16 mm