Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Wiefelstede Germany
Pneumatic cylinders Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
more Images
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Model:
DNC-50-700-PPV-A-Q
Location:
26215 Wiefelstede, Deutschland Germany
Description
Pneumatic cylinders, air cylinders, pneumatic rams, air rams
-Type: DNC-50-700-PPV-AQ
-Pressure: max. 12 bar
-Stroke: 700 mm
-Piston diameter: 50 mm