Festo DN-100-125 PPV
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Wiefelstede Germany
Pneumatic cylinder Festo DN-100-125 PPV
more Images
Festo DN-100-125 PPV
Festo DN-100-125 PPV
Festo DN-100-125 PPV
Festo DN-100-125 PPV
Machine data
Machine type:
Pneumatic cylinder
Manufacturer:
Festo
Model:
DN-100-125 PPV
Condition:
used
Price & Location
Fixed price plus VAT
Seller location:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Germany Germany
Description
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
Giodpfxjd S Ap Ue Aqxjt
-Manufacturer: Festo
-Type: DN-100-125 PPV
-Piston: Ø 100 mm
-Stroke: 125 mm
-Max. Pressure: 12 bar