Festo DZH-50-600 PPV-A
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Wiefelstede Germany
Pneumatic cylinders Festo DZH-50-600 PPV-A
more Images
Festo DZH-50-600 PPV-A
Festo DZH-50-600 PPV-A
Festo DZH-50-600 PPV-A
Festo DZH-50-600 PPV-A
Festo DZH-50-600 PPV-A
Machine data
Machine type:
Pneumatic cylinders
Manufacturer:
Festo
Model:
DZH-50-600 PPV-A
Condition:
good (used)
Price & Location
Fixed price plus VAT
Location:
26215 Wiefelstede, Deutschland Germany
Description
pneumatic cylinder, flat cylinder, pneumatic drive, piston, flat cylinder
-Manufacturer: Festo, flat cylinder type DZH-50-600 PPV-A
Godsvq Igzopfx Aa Eobl
-stroke: 600 mm
-Piston rod: Ø 20 mm / M16 x 1.5
-Pmax: 10 bar