Festo DNU-32-420-PPV-A
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Wiefelstede Germany
Pneumatic cylinders Festo DNU-32-420-PPV-A
more Images
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Machine data
Machine type:
Pneumatic cylinders
Manufacturer:
Festo
Model:
DNU-32-420-PPV-A
Condition:
good (used)
Price & Location
Fixed price plus VAT
Location:
26215 Wiefelstede, DE Germany
Description
Pneumatic cylinders, air cylinders, pneumatic rams, air rams
-Manufacturer: Festo, standard cylinder type DNU-32-420-PPV-A
Gbjdpfeg I D Ncox Aa Ejl
-Stroke: 420 mm
-Piston: Ø 32 mm
-Piston rod: Ø 12 mm / M10x1.25