Festo DN-40-600-PPV
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Wiefelstede Germany
Pneumatic cylinder Festo DN-40-600-PPV
more Images
Festo DN-40-600-PPV
Festo DN-40-600-PPV
Festo DN-40-600-PPV
Machine data
Machine type:
Pneumatic cylinder
Manufacturer:
Festo
Model:
DN-40-600-PPV
Condition:
used
Price & Location
Fixed price plus VAT
Seller location:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Germany Germany
Description
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
-Manufacturer: Festo
-Type: DN-40-600-PPV
-Piston: Ø 40 mm
Giodpedkzvqjfx Aqxjt
-Stroke: 600 mm
-Pressure: max. 12 bar